Bankier usunął mi bloga

Do wczoraj prowadziłem jeszcze jeden blog pod adresem jasinski.blogbank.pl. Niestety z nieznanego mi powodu wszystkie wpisy zniknęły wczorajszego wieczora. Początkowo myślałem, że to jakaś awaria systemu. Okazało się jednak, że nie mogę ani zachować nowych wpisów, ani przywrócić starych. To tak jakby ktoś zablokował mi całkowicie możliwość zapisu. Podejrzewam więc, że zostałem z jakiegoś powodu ocenzurowany przez administratora.

Bojkotuję więc bankiera i od dziś koncentruję się tylko na tym blogu. Pierwsze założenie było takie, by tu więcej pisać o książkach, tam pisać o biznesie, bankach i ekonomii. Teraz ten blog stanie się bardziej renesansowy. Dopóki nie znajdę patentu na segregowanie wpisów na różnych stronach, jedyną możliwością selektywnego czytania będzie czytanie poprzez kategorie. Przepraszam więc wszystkich moich czytelników, że od dziś będzie trochę mniej przejrzyście i na różne tematy.

Jeden komentarz na temat “Bankier usunął mi bloga”

  1. Bankier, jeśli kasuje blogi na blogbanku – ze względu na spamowy charakter – wycina je w całości. To wygląda raczej na solidną awarię bazy danych (wczoraj był solidny pad całości, z tego co widziałem) – próbował Pan skontaktować się z adminami? To nie wygląda na „ręczne” usunięcie.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s