Finanse 101 po drugim dniu uwagi

Widzę, że statystyka układa się jak w pierwszej edycji szkolenia.

Na drugie pytanie odpowiedziało mniej niż 10% osób rozpoczynających szkolenie. Co ciekawe, nadal dostaję jeszcze maile z odpowiedzią na pierwsze pytanie i prośby o wydłużenie terminów. Widzę, że zbyt optymistycznie podszedłem do harmonogramu szkolenia. To co dla mnie wydaje się proste i oczywiste, wielu z Was nadmiernie komplikuje.

Mam do wyboru dwie opcje:

  1. kontynuować ze szkoleniem tak jak to sobie zaplanowałem i odcinać osoby odpowiadające po terminie
  2. podejść do szkolenia elastycznie i kontynuować je tylko poprzez e-mail

Oczywiście pierwsza opcja, angażująca najmniejszą ilość mojego czasu, byłaby dla mnie najłatwiejsza. Wybrałem więc opcję drugą – osoby, które już rozpoczęły szkolenie mogą je kontynuować przez e-mail – bez stresu narzuconego sztywnymi terminami.

Dla pozostałych zacząłem dziś tworzyć odrębną symulację, w której decyzje będą zero-jedynkowe. Gdy ją ukończę – poinformuję na blogu jak do niej trafić.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s