Po co lecieć, gdy można pojechać windą

Zawsze wydawało mi się, że skakanie z budynków było nielegalne – a tu proszę, jak bardzo kryzys potrafi zmienić naszą mentalność. Nie dość, że skok wygląda na całkowicie legalny, zorganizowany przy pomocy właściciela budynku, ale także promowany jest przez Reutersa!

I wszystko po to, by jak najszybciej przyciągnąć inwestorów do Dubaju.

W Polsce skok z Mariotta w Warszawie trwał zdecydowanie krócej. Z filmu trudno też powiedzieć, czy skoczek miał przyzwolenie dyrekcji.

Innym przedsięwzięciem medialnym związanym z warszawskim Mariottem jest wspinaczka po ścianie. Najsłynniejszy człowiek-pająk, Francuz Alain Robert wspiął się na hotel Marriott w Warszawie w czerwcu 1999 roku. Na dół zjechał już windą w kajdankach. Trzy miesiące później wyczyn ten powtórzył Dawid Kaszlikowski, a w kwietniu ub. roku mieliśmy kolejną powtórkę z rozrywki.

Zrozumienie polskich polityków dla marketingu nadal jest niewielkie, bo na naszego polskiego Spidermana z Sosnowca czekała policja na dachu. Także firma promująca ten wyczyn, odcina się od organizacji. W artykule na swojej stronie piszą tylko: „Nasi reporterzy byli na miejscu jako pierwsi!!!” Źródło: http://www.eventspace.pl/hydepark/Marriott-Spiderman,958


Promujmy więc wirusowo – tylko kogo? Mariott? Bartka O. z Sosnowca? czy eventspace.pl?

Jeden komentarz na temat “Po co lecieć, gdy można pojechać windą”

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s