Świątecznie o marketingu

Obejrzałem dziś prezentację Morgana Spurlocka na TED. To facet, dzięki któremu mój syn przestał chodzić do McDonalda (film „Super Size Me”).

Wystąpieniem na TED zaostrzył mi apetyt na swój najnowszy dokument. Nie bardzo jednak mogę zrozumieć, dlaczego na razie ten film wyświetlany jest tylko w wybranych kinach w USA, w Londynie pokazany zostanie dopiero we wrześniu, a o dostępności na DVD na razie ani mru mru. Być może jest w tym jakiś ukryty marketingowy cel, którego nie ogarniam…

Kliknąłem przycisk Like! na jego stronie na Facebooku, ale natychmiast zostałem zalany spamem. Musiałem go więc odlubić! Zastanawiam się jak to możliwe, by tak pomysłowy producent filmowy tak kiepsko rozumiał mechanizmy portali społecznościowych. Na Twitterze już mi się nawet nie chciało szukać. Cóż, poczekam sobie spokojnie, aż film będzie dostępny w Europie.

Co do marketingu i reklamy – świątecznie obejrzę sobie ponownie jeden z moich ulubionych seriali „Mad Men” i poczytam raz jeszcze książkę Pielewina „Generation P”.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s