O kreowaniu potrzeb

Jak zwykle przez przypadek, czyli serendypijnie, kolega podesłał mi wczoraj logotypy dla nowego przedsięwzięcia do oceny.

Pomyślałem o moim Guru od reklamy, czyli o Jacku Ottwinowskim i o tym co powiedział mi kiedyś o logotypie – „nieważne co mówią eksperci, ważne by się tobie podobał i byś się z tym dobrze czuł – reszta, to już kwestia reklamy i marketingu„.

Postanowiłem więc zerknąć na Facebooka i zobaczyć co u niego słychać, a tu proszę. Takie cudo!

i komentarz Jacka: So simple. So powerful.

Cóż, jako zwykły konsument powiem tylko tyle. Oglądając ten filmik łapię się na tym, że kupiłbym nie tylko Pedigree Pal ale jeszcze kilka piesków. Cudo!

2 myśli na temat “O kreowaniu potrzeb”

  1. Reklama super… na szczęście wyznaję zasadę „Psy są super… pod warunkiem, że cudze” i tylko dzięki temu nie kupię cudnej psiny (chociaż w czasie reklamy takie „myśli” się pojawiły;) Ale gdy widzę slow motion i fajną reklamę to od razu mam przed oczami moje ukochane reklamy… nike. I mimo że nie kupuje to zawsze dają mi niezłego kopa motywacyjnego! Mała próbka:

    Ale wszystkie są genialne:)

    1. Dzięki za linka. Nike nie sprawdzałem, bo ostatnio w butach sportowych śledzę Adidasa i Pumę http://www.goldenline.pl/forum/regan-press/1176462

      To dopiero kryminalna powieść o kłótni dwóch braci i podziale miasta na dwie strefy. Dopiero w ubiegłym roku, po raz pierwszy, prezesi dwóch firm spotkali się oficjalnie – choć podzielona rodzina od dawna nie kontroluje żadnej z tych firm

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s