7 myśli na temat “Jak Palikot uzyskał 10%”

 1. Jako ktoś, kto sam zdecydował się głosować na Palikota, mogę wprost powiedzieć co mnie przekonało (a późniejsze ustawki w rodzaju wiecu za marihuaną nie zdołały dostatecznie tego przekonania podważyć) – występ Palikota i Poncyliusza w programie TVP, który obejrzałem sobie przypadkiem na Polonii podczas urlopu. A w występie pomysły przełomowe, ale też dobrze rozpisane i przydatne dla mnie jako przedsiębiorcy.

  1. Mirek, oglądałem cały film i to co demonstrował tam Tymochowicz jest właśnie źródłem mojej opinii o nim.

   Zwróć uwagę, że Palikot miał bardzo dobre kompetencje jako mówca, itp. na długo przed tym, jak odciął się od PO i zaczął współpracę z Tymochowiczem.

  1. Artur, masz wyjątkowy przywilej, że obracasz się w gronie bardzo inteligentnych ludzi. Tymochowicz ma trochę inny rynek docelowy – jego odbiorcami jest świat Kiepskich. Co by nie mówić, nie sądzę by bez niego Palikot zyskał 10%. Marycha skierowana była do licealistów, którzy głosowali po raz pierwszy. Ponoć skrzykiwali się na FB by pójść zagłosować na Palikota dla jaj. „Nie daj sobą manipulować” też przeznaczone było do określonej grupy ludzi.

   I jeszcze tak ad rem – czy Lepper bez Tymochowicza byłby Lepperem, którego pamiętamy z telewizji?

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s